• VIANOČNÉ PRIANIE

• Milí rodičia, milé deti,

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za seba aj celý kolektív materskej školy za čas strávený s Vami a Vašimi deťmi v roku 2022. Chcem poďakovať všetkým rodičom, ktorí sa podieľali na zveľadení materskej školy po rekonštrukcii a ktorí pomohli materskej škole, či už hmotnými (darovaním a kúpou vianočných stromčekov, tvorivého a kreatívneho materiálu, zabezpečením občerstvenia na spoločné akcie a.i.)  alebo nehmotnými darmi, slovami podpory a úsmevom.

Do Nového roka Vám želáme pevné zdravie, lásku, šťastie a veľa úspechov.

Vidíme sa 9.1.2023 (pondelok) a spoločne s pani učiteľkami dodatočne zrealizujeme posedenia pri stromčeku, ktoré sme bohužiaľ zo zdravotných dôvodov museli odložiť. Verím, že si spolu navodíme tú správnu vianočnú atmosféru.

Ďakujem,

zástupkyňa RŠ pre MŠ.

• OZNAM PRE RODIČOV

• Vážení rodičia,

v súlade so školským poriadkom materskej školy, časť 2.3.1 PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY, Vám oznamujem, že keďže sa na dňa 22.12.2022 nenazbieral dostatočný počet prihlásených detí, bude materská škola v tomto termíne zatvorená.

Ďakujem

• Divadielko v našej škôlke

• Dňa 14.12. o 10:30 k nám z Krajiny - Nekrajiny doputuje divadielko o Zázračnom snehuliakovi, ktoré bude odohrané pod vedením p. Pažickej zo základnej umeleckej školy. Spoločne v našej škôlke navodíme atmosféru Vianoc, ktorú si radi vychutnáme.

• Mikuláš v našej škôlke

• Dňa 6. decembra už tradične Mikuláš prichystal svoje sane a keďže v našej materskej škole sa nachádza toľko skvelých, šikovných a poslušných detí, ani tento rok nás neobišiel. Deti so svojimi pani učiteľkami, pripravili pre Mikuláša mnoho pekných básní a piesní a preto si od neho vyslúžili aj sladké balíčky. Každé dieťa malo možnosť sadnúť si Mikulášovi na koleno a porozprávať sa s ním aj o svojich najtajnejších vianočných aj nevianočných želaniach. Keďže Mikulášovi ešte zostalo trošku času, kým letel za ostatnými deťmi, stihli sme si s ním aj zatancovať a zaspievať :-)

Za fotky veľmi pekne ďakujeme pani Monike Kubekovej-maminke z mackovej triedy.

• Lienky - November 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Lienky - November 2022.

Takto sme si nažívali v mesiaci november. Preberali sme rôzne témy ako sú ľudské telo, zmysly, v zdravom tele zdravý duch i naše zdravie. Naučili sme sa mnoho nového i zaujímavého o týchto témach. Zažili sme veselé, hravé a príjemné momenty.

• VČIELKY - november 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album VČIELKY - november 2022.

Celý november sme sa venovali témam, ako - naše zdravie, ľudské telo, naše zmysly, zdravé potraviny, športom ku zdraviu. Aj keď paradoxne práve v tomto mesiaci viacerých z MŠ potrápila choroba, veríme, že sa v plnom zdraví stretneme opäť magickom decembri.

• Dôležité oznámenie školskej jedálne

• DÔLEŽITÉ OZNÁMENIE ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

Od 1.1. 2023 sa menia finančné pásma na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových kategórií stravníkov.

Finančné pásmo platné od 1.1. 2023 je zverejnené aj na stránke materskej školy.

Z tohto dôvodu žiadame všetkých, ktorí majú nastavené trvalé príkazy na platbu stravy, aby si ich zmenili tak, že platba na január 2023, ktorá im bude zrealizovaná v decembri 2022, už bola upravená podľa nových sadzieb vo finančných pásmach.

( Odporúčame si nastaviť trvalý príkaz k 15. dňu v mesiaci vopred na sumu: 45,-€).

Výška stravného na jeden deň s účinnosťou od 1.1. 2023:

MŠ: 2,25€/deň

MŠ BEZ OLOVRANTU: 1,85€/deň